<

Wróć

1

Doradztwo

2

Oferta

3

O nas

4

Kontakt

Doradztwo, nadzór energetyczny i usługi finansowe

Nasze kompetencje potwierdzone zostały podczas międzynarodowego egzaminu organizowanego przez Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego w Darmstadt w 2021r.  Zdany egzamin zaowocował wpisem na prestiżową listę Europejskich Certyfikowanych Mistrzów Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego.

Międzynarodowy Tytuł, Certyfikat, Logo rozpoznawane i uznawane są na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym i projektowym, a także  budowlane i architektoniczne wykształcenie stanowią gwarancję najwyższej jakości wykonywanych dla naszych Klientów usług.

Doradztwo i nadzór energetyczny

Nasza usługa doradztwa i nadzoru energetycznego dotyczy przede wszystkim optymalizacji charakterystyki cieplnej obiektów mieszkalnych, a także użytkowych. Naszym celem jest pomóc inwestorom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym w doprowadzeniu do uzyskania budynku energooszczędnego, a nawet pasywnego.

Usługa świadczona jest kompleksowo, zaczynając już od etapu projektowego, poprzez poszczególne etapy budowy, aż do oddania obiektu „pod klucz”.

W skład usługi wchodzi m.in.:

- Wykonanie charakterystyki energetycznej projektowanego/istniejącego budynku i oszacowanie możliwości jej poprawy.

- Analiza projektu/istniejącego budynku wraz z wytycznymi mającymi na celu zwiększenie energooszczędności budynku. Wyznaczenie miejsc koniecznych do poprawienia pod kątem mostków cieplnych i  szczelności powietrznej budynku wraz z propozycją zastosowania odpowiednich rozwiązań.

- Opracowanie wytycznych projektowych i wykonawczych dla budynku niskoenergetycznego lub pasywnego.

- Opracowanie detali kluczowych dla zapewnienia szczelności powietrznej oraz ciągłości izolacji cieplnej, wraz z doborem materiałów, komponentów i wytycznych dla Wykonawcy.

- Kontakt z Wykonawcą, konsultacje telefoniczne, mailowe.

- Nadzór i kontrola robót kluczowych dla zapewnienie szczelności powietrznej i ciągłości izolacji termicznej.

- Testy szczelności budynku – Blower Test.

- Badanie kamerą termowizyjną.

Usługi finansowe

Klienci, którzy wybierają współpracę z nami, to osoby dla których ważne są dodatkowe aspekty, takie jak możliwość obniżenia kosztów inwestycji poprzez otrzymanie dofinasowania we wszystkich dostępnych programach eko dotacji. Zapewniamy w tym zakresie kompleksowe wsparcie, we wszystkich niezbędnych formalnościach. Poza obsługą programów dofinansowania, pomagamy także w pozyskiwaniu, na preferencyjnych warunkach, środków na wkład własny w postaci eko kredytów.

Elastyczność

Dobieramy konkretne rozwiązania finansowe do potrzeb klienta.
Zapewnimy rozwiązanie dotacyjne zarówno dla:
- klienta prywatnego, który marzy o przejściu na ekologiczne źródło ciepła,
- jak i przedsiębiorcy, który chce zmniejszyć rachunki za prąd w swojej firmie.

Przystępność

Rozwiązania, które oferujemy stają się tańsze i bardziej dostępne.

Korzyści

Często dzięki zastosowaniu dodatkowego finansowania eliminujemy całkowicie rachunki za prąd, a zaoszczędzone pieniądze pokrywają koszty zakupu konkretnego z naszych rozwiązań.

Doświadczenie

Każdego miesiąca składamy dziesiątki wniosków za naszych klientów, jednocześnie realizując wykonanie i rozliczenie  każdego z tych projektów.

Zobacz nas w akcji
Thank you! Your submission has been received!
Ups! Coś poszło nie tak...

jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kontakt:

Adres:

ul. Witosa 65a/5
24-561 Kielce

Godziny otwarcia:

pn - pt  8:30 - 16:00
sobota po wcześniejszym umówieniu się

Polityka Prywatności